Więcej o UC Browser Mini

 

Ta aplikacja ma prosty interfejs ze wszystkimi funkcjami niezbędnymi do płynnego korzystania z przeglądarki.  Przeglądarka UC Browser Mini na Androida zapewnia najszybsze przeglądanie w niewielkim pakiecie.  Jest prawie taka sama jak pełna wersja przeglądarki, ale jest idealna dla mniej wydajnych urządzeń.  Oprócz wielu innych funkcji oferuje również tryb nocny.  Pomimo niewielkich rozmiarów UCMini to kompetentna przeglądarka z prawie każdą pożądaną funkcją.  Jeśli potrzebujesz w pełni funkcjonalnej przeglądarki, możesz pobrać pełną wersję UC Browser.

 

Główne cechy

 

Mały rozmiar pliku

 

Karty nawigacyjne

 

Szybsze przeglądanie

 

Inteligentne pobieranie

 

Steruj filmami za pomocą gestów

 

Przeglądanie incognito

 

Tryb nocny

 

Więcej do odkrycia

 

UC Browser Mini dzięki niewielkim rozmiarom aplikacji można łatwo zintegrować z mniejszymi smartfonami o niskich mocach przetwarzania.  Tanie smartfony opierają się na tanich urządzeniach o ograniczonej mocy obliczeniowej, niewystarczającej pojemności pamięci masowej i niestabilnych sieciach danych.  To sprawia, że ​​przeglądarka UC jest najpopularniejszą przeglądarką wśród użytkowników z krajów rozwijających się z rynkami zdominowanymi przez tanie smartfony.  Chrome ma 47% udziału w światowym rynku przeglądarek mobilnych, w porównaniu z 16% w przypadku UC.  W Indiach przeglądarka UC ma 51% rynku, Chrome ma 30% udziału w rynku, w Indonezji 41%, a Chrome tylko 34%.  Wydaje się, że jest to trend na całym świecie, jeśli przejdziesz do Ameryki Północnej lub Europy, będziesz mieć trendy między Safari i Chrome.

 

Szybkie pobieranie w UC Browser Mini

 

Po załadowaniu strony i sprawdzeniu przeglądania przeszliśmy do menedżera pobierania, aby sprawdzić, czy ta rzecz ma wymaganą różnorodność.  Dzięki obsłudze wielu pobrań jednocześnie, w którym możesz wstrzymać plik, podczas gdy inni pobierają i ponownie uruchomić wstrzymany plik, kiedy tylko chcesz.  Nowa wersja menedżera pobierania ma ulepszone funkcje rozwiązywania problemów podczas pobierania.  Problemy, takie jak wolne połączenie internetowe i błędnie oznaczone pliki.  Proces pobierania będzie kontynuowany nawet po zamknięciu aplikacji.  Po pobraniu plików menedżer pobierania automatycznie sprawdza, opróżnia i zapisuje pliki w przydzielonych folderach.  Możesz zapisywać pliki bezpośrednio w wewnętrznej pamięci telefonu lub zewnętrznej pamięci karty SD, jeśli ją masz.

Więcej o UC Browser Mini

Kategoria: Komunikacja

 

Tag: przeglądarka

 

System operacyjny: Android

 

Cena: za darmo

 

Informacje o plikach technicznych

 

Nazwa pakietu: com.uc.browser.en

 

Wersja: 12.12.9.1226 (255)

 Rozmiar pliku: 46,7 MB

 

Zaktualizowano: 12 kwietnia 2021 r

 

Minimalna wersja Androida: Android 4.4 (Kitkat, API 19)

 

DPI ekranu: nodpi

Architektura: armeabi-v7a

Starsze wersje UC Mini:

10.9.8 dla Androida 4.0 2.6 MB

10.9.5 dla Androida 4.0 2.6 MB

12.12.9.1226 dla Androida 4.4 46,5 MB

12.12.3.1220 dla Androida 4.4 43,8 MB

12.11.3.1204 dla Androida 4.4 35,3 MB

12.9.7.1158 dla Androida 5.0 11,7 MB

Pokaż wszystkie wersje »

Pobierz ze Sklepu Play >>

Co nowego w tej wersji UC Mini?

Jest to stabilna wersja.  ale zachęcamy do przejrzenia innych wersji z listy starszych wersji.