Więcej o przeglądarce Opera

 

Opera Browser na Androida to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych na platformie Android.  Opiera się na silniku Blink, którego Google używa w swoich mobilnych i komputerowych wersjach Chrome.  Dzięki temu Opera może dodać wiele fajnych funkcji, takich jak wbudowany bloker reklam, łatwy dostęp do wielu wyszukiwarek, zawijanie tekstu i możliwość wymuszenia na stronie załadowania wersji komputerowej.

 

Przeglądarka Opera zawiera częściowe blokowanie reklam.  Posiada również kompresor wideo do zapisywania danych i pulpit nawigacyjny, w którym można przechowywać wiadomości i ulubione.  Dzięki funkcji synchronizacji możesz zsynchronizować wszystkie ustawienia przeglądarki między wersją na komputer a wersją aplikacji na Androida.

 

Wbudowana przeglądarka VPN Opera Browser

Więcej o przeglądarce Opera

Jeśli potrzebujesz niewidocznego połączenia VPN, najlepszym wyborem jest wbudowana usługa przeglądarki Opera.  Wersja Opery na Androida obsługuje wbudowaną usługę VPN, eliminując potrzebę pobierania oddzielnej aplikacji VPN.  Zapewnia nieograniczone dane i całkiem nieźle radzi sobie ze strumieniowym przesyłaniem treści z serwisu Netflix z zagranicy.  Aby włączyć VPN, otwórz przeglądarkę Opera, kliknij logo Opera w lewym górnym rogu okna przeglądarki, wybierz Ustawienia, a następnie Prywatność i bezpieczeństwo i na koniec zaznacz pole Włącz VPN.  Logo VPN zmieni kolor na niebieski, aby pokazać, że jest bezpieczny, a interfejs pokaże aktualny adres IP i ilość przesłanych danych.

 

Możesz mieć pewność, że przeglądasz Internet bezpiecznie i zapisujesz dane dzięki funkcji kompresji danych.  W przeglądarce Opera masz cztery poziomy kompresji: Wył., Niski, Średni i Wysoki.  Możesz zdecydować się na kompresję obrazów i pozostawienie filmów w spokoju.  Tryb nocny pozwala z łatwością czytać i używać aplikacji w nocy.  Zawiera również silnik informacyjny AI, który będzie wybierać historie, które mogą Cię zainteresować w oparciu o Twoją lokalizację.  Jeśli interesujesz się kryptowalutą, możesz użyć wbudowanego portfela Crypto do przechowywania swojej cyfrowej waluty.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przeglądarce Opera, możesz odwiedzić stronę pomocy technicznej opera mobile, aby uzyskać więcej informacji.  Niektóre aplikacje, takie jak przeglądarka Opera, to UC Browser Mini, UC Browser, UC Browser HD, Opera Mini.  Jeśli chcesz napisać recenzję, zainstaluj tę aplikację i oceń na naszej stronie internetowej.  Pobieranie jest bezproblemowe, ponieważ nasza szybkość jest duża, a oferujemy bezpośrednie linki do wszystkich dostępnych wersji przeglądarki Opera bezpłatnie.