Więcej o Firefoksie

 

Firefox to szybka, inteligentna przeglądarka internetowa, która umożliwia inteligentne wyszukiwanie za pomocą większości wyszukiwarek.  Ma świetne ustawienia prywatności.  Możesz także zsynchronizować historię przeglądania na wszystkich swoich urządzeniach dzięki synchronizacji fire-fox, tak jak Google Chrome.  Z łatwością uzyskuj dostęp do najczęściej odwiedzanych witryn na karcie głównej, oczywiście zawsze możesz to dostosować.

 

Przeglądarka internetowa Firefox firmy Mozilla została oceniona szybciej niż większość najlepiej ocenianych przeglądarek internetowych na rynku Androida, takich jak Chrome i Opera.  Firefox osiąga dużą prędkość przeglądania ze względu na brak śledzenia danych, co pozwala mu skupić się na ważnych rzeczach, takich jak przeglądanie.

 

Przeglądarka umożliwia importowanie historii i zakładek w wersji przeglądarki na komputery i urządzenia mobilne.  Aby to zrobić, potrzebujesz konta Firefox, które jest bezpłatne i łatwe w konfiguracji.  Gdy możesz korzystać z jednego oprogramowania na różnych urządzeniach, łatwo jest szybko pobierać strony internetowe i zakładki.

 

Berło:

 

Dotykając kwadratowej ikony u góry interfejsu przeglądarki Firefox, możesz otworzyć stronę z zakładkami.  Pokazuje, które karty są aktualnie otwarte, wraz z widokami miniatur tych witryn.  Jeśli chcesz otworzyć nową kartę, po prostu dotknij symbolu +, a otworzy się nowa karta.  Jeśli chcesz uzyskać dostęp do karty, po prostu ją dotknij.  Aby zamknąć kartę, po prostu naciśnij przycisk zamykania X w prawym górnym rogu.  Jeśli dopiero zaczynasz używać Firefoksa na swoim telefonie z Androidem, zrozumienie tego zajmie trochę czasu.  Firefox zapewnia również tryb prywatny.  W oknie prywatnym Twoja historia nie będzie przechowywana i będziesz wolny od śledzenia.

 

Firefox dla Androida ma wszystkie możliwości, by przewyższyć i zdeklasować wiele nowych i modnych przeglądarek.  Możesz pobrać tę aplikację, klikając przycisk pobierania i nie zapomnij skomentować i ocenić w sekcji poniżej swoimi przemyśleniami.  Niektóre aplikacje, takie jak Firefox do przeglądania, to Opera Mini, Opera Browse, Samsung Internet Browser, UC Browser.  Jeśli chcesz napisać recenzję, zainstaluj tę aplikację i oceń na naszej stronie internetowej.  Pobieranie jest bezproblemowe, ponieważ nasza szybkość jest duża i oferujemy bezpośrednie linki do wszystkich dostępnych wersji Firefoksa za darmo.

 

Kategoria: Komunikacja

 

Tag: przeglądarka

 

System operacyjny: Android

 

Cena: za darmo

 

Informacje o plikach technicznych

 

Nazwa pakietu: org.mozilla.firefox

 

Wersja: 86.1.1 (2015794881)

 

Rozmiar pliku: 63,3 MB

 

Zaktualizowano: 23 lutego 2021 r

 

Minimalna wersja Androida: Android 5.0 (Lollipop, API 21)

 

DPI ekranu: nodpi

 

Architektura: armeabi-v7a

 

MD5: aa6ebbdd3a6b4ab2da4f07930bc79cf8

 

SHA1: 66e8c1b64a462de269f8cc3c87779f1c97578da6

 

Starsze wersje przeglądarki Firefox:

 

85.1.1 dla Androida 5.0 63,4 MB

85.1.0 dla Androida 5.0 63.4 MB

84.1.4 dla Androida 5.0 63,5 MB

84.1.2 dla Androida 5.0 63,5 MB

84.1.1 dla Androida 5.0 63,5 MB

84.1.0 dla Androida 5.0 63.4 MB